Թիվ 1 ընտրատարածքում ռեյտինգայինով առաջադրվողների ցանկը

ԿԸՀ-ն հրապարակել է ռեյտինգային ցուցակով առաջադրված թեկնածուների անունները։

Ըստ այդ տվյալների` թիվ 1 ընտրատեղամասում՝ Ավան, Նոր Նորք, Քանաքեռ-Զեյթուն վարչական շրջաններում, որտեղ ընտրողների թիվը 198.537 է, առաջադրվել են հետևյալ թեկնածուները՝

1. «Ելք» կուսակցությունների դաշինք՝

4. Թանդիլյան Մանե, «Սինոփսիս Արմենիա» ընկերության գլխավոր հաշվապահ
44. Ղահրամանյան Սեգեյ «Սինոփսիս Արմենիա» ՓԲԸ-ում ծրագրավորող
71. Հարությունայան Տիգրան, Ձեռնարկությունների ինկուբատոր հիմնադրամ
50. Աղազարյան Հովիկ, ՔՊ վարչության անդամ
84. Ավետիսյան Ալեքսնադր, «ՌԷՄ Արգո թրեյնինգ» ՍՊԸ-ի տնօրեն
101. Ասլանյան Հակոբ, «Գլոբալ Բրիջջ» ավագ դպրոցի ուսուցիչ
36. Բաթոյան Զարուհի, «Հույսի կամուրջ» ՀԿ-ի ծրագրի համակարգող, «Զարպրինտ» ՍՊԸ տնօրեն
102. Չիլինգարյան Կարեն, չի աշխատում
116. Տոնոյան Ռուզաննա, չի աշխատում
51. Գրիգորյան Վարդան, չի աշխատում
60. Մարգարյան Հայկ, կենսաթոշակառու

2. «Ազատ դեմոկրատների» կուսակցություն

36. Ավետիսյան Հովսեփ, չի աշխատում
32. Բեջանյան Սարգիս, ԱՆ Դատաիրավական բարեփոխումների ԾԻԳ, տնտեսագետ
20. Բոչոլյան Հռիփսիմե, ՀՀ ԱԺ պատգամավորի օգնական
65. Միսակյան Սոնա, ԱՆ Դատաիրավական բարեփոխումների ԾԻԳ
3. Սաֆարյան Ստյոպա, Երևանի ավագանու անդամ
87. Ուռուտյան Ռուբեն, «ՀԱԷԿ» ՓԲԸ, ֆինանսատնտեսագիտական բաժնի պետի տեղակալ

3. «Հայկական վերածնունդ» կուսակցություն

6. Առաքելյան Էդգար, «Հ3» հեռուստաընկերություն
58․ Ասլանյան Արմեն, չի աշխատում
70. Ասմարյան Կարեն, ՖԿՀՊԻ ավագ դասախոս
60. Ավետիսյան Արտակ, չի աշխատում
59. Արզանյան Արսեն, «Cross copm.» ընկերության տնօրեն
72. Բալյան Աշոտ, չի աշխատում
73. Գևորգյան Հուսիկ, Եվրոպական կրթակական տարածաշրջանային ակադեմիա-հիմնադրամ, պրոռեկտոր
115. Կոստանդյան Գագիկ, «Գոռ» ՍՊԸ խորհրդի նախագահ
19. Հակոբյան Լուսինե, Եվրոպական քոլեջ հիմնադրամ, ուս. Գծով փոխտնօրեն
61․ Ղահրամանյան Անահիտ, ՃՇՀԱՀ ասիստենտ
2. Շահգելդյան Մհեր, ՀՀ ԱԺ պատգամավոր
158․ Սահակյան Գոհար, ՀՎԿ աշխատակազմ
7․ Քոչարյան Մարինե, Երևանի 186 դպրոցի տնօրեն

4. «Ծառուկյան» կուսակցությունների դաշինք

45․ Եղիկյան Ալիկ, «Օպտիմալ» ՍՊԸ տնօրեն
43. Մամոյան Արթուր, «Երևանի Տորք անգեղ ՄՄԿ», ՀՈԱԿ տնօրեն
59․ Ծառուկյան Արտյոմ, ՀՀ Վերահսկիչ պալատի առաջատար մասնագետ
60. Խաչատրյան Մարիամ, ՀՀ ԱՍՀՆ «Աշխատանքի և սոց. հետազ. ԱԻ» ՊՈԱԿ ռեսուրս․ և գնում. բաժնի պետ
49․ Պետրոսյան Գևորգ, ԵՊՀ դասախոս
54. Աբովյան Արման, «Արարատ գրուպ» ՍՊԸ ԲԱԲ ավագ մասնագետ
113. Սարգսյան Արտավազդ, «Հիմնարկությունների ինկուբատոր հիմնադրամ» անվտանգության աշխատակից
96․ Գրիգորյան Իրինա, «Նոր-նորքի մտավորականներ» կազմակերպության գործադիր տնօրեն
56. Չոբանյան Ցողիկ, ՀՀ ԱՆ «Հիվ․ հայտնաբերման և կանխարգելման ԱԿ» ՊՈԱԿ թիվ 1 մասն․ բժիշկ, մանրէաբան
109. Կեսոյան Արայիկ, «Մուլտի գրուպ կոնցեռն» ՍՊԸ գլխավոր տնօրենի ֆինանսական հարցերով գլխավոր տեղակալ
110. Շահվերդյան Արմեն, Ջրվեժի մենապայքարային մանակպատանեկան մարզադպրոցի ազատ ոճի ըմբշամարտի մարզիչ
30. Սուքիասյան Մանուկ, «Փրայմ փաբ» ՍՊԸ հիմնադիր տնօրեն
112. Կոստանյան Արմինե, «Երևանի Տորք անգեղ ՄՄԿ», ՀՈԱԿ գործավար

5. «Կոնգրես-ՀԺԿ» կուսակցությունների դաշինք

19․ Կարապետյան Վլադիմիր, չի աշխատում
54. Մարտիրոսյան Արմեն, «Անտարես» ՍՊԸ, գործադիր մարմնի ղեկավար
16. Հովհաննիսյան Նարինե, չի աշխատում
72․ Հաբեթյան Կարինե, չի աշխատում
120. Սարգսյան Նարեկ, չի աշխատում

6. «Հայաստանի հանրապետական» կուսակցություն

65. Գալստյան Մերուժան, Հայաստանի ազգային ագրարական համալսարան, ագրոէկոլոգիայի ամբիոնի վարիչ, գյուղ․ գիտ․ դոկտոր-պրոֆեսոր
66. Թորոսյան Արտաշես, Երևանի 198 ավագ դպրոցի տնօրեն
68. Հարությունյան Ալվինա, Նոր-նորքի մշակույթի տան տնօրեն․․
67. Մաղաքյան Անանիա, «Կրթություն» թերթ. վճարովի ծառայություններ մատուցող գնումների համակարգող
69. Մանուկյան Ալբերտ, «Անահիտ Ա» ՍՊԸ տնօրեն 70. Միսակյան Արայիկ, «Նոր-նորք վերելակ» ՍՊԸ տնօրեն
71. Մխիթարյան Սրապիոն, «Քեթրին» ՀԿ տնօրեն, «Քեթրին» սուսերամարտի դպրոցի տնօրեն
73. Պողոսյան Միհրան, «Քեթրին» ՀԿ նախագահ
74. Սարգսյան Ռոբերտ, ՀՀ ԱԺ պատգամավոր
76. Տոնոյան Մարիա, «Հրանտ Դինք» անվ․հհ 44 դպրոցի տնօրեն
72. Ուզունյան Անահիտ, Երևանի Լև Տոլստոյի անվան, հ128 դպրոցի տնօրեն
75. Ուլիխանյան Ղուկաս, ԵԿՄ վարչության փոխնախագահ

7. «Հայաստանի կոմունիստական» կուսակցություն

44.Ադամյան Սիլվա, «Էկոլոգիական» հ/կ նախագահ
167.Այդինյան Հովիկ, չի աշխատում
162. Բալաբեկյան Լևոն, չի աշխատում
75. Բուդուլյան Սամվել, շինարար-բանվոր
155. Գրիգորյան Գրիշա, բժիշկ-թոշակառու
49. Եդիկսելով Էդվարդ, թոշակառու
164. Խաչատրյան Գոհար, չի աշխատում
83. Կուլախսզյան Վարդան, Էլեկտրացանց նախագիծ
12. Մանուկյան Ժանետա, Կանայք Հայոց Աշխարհի կուսակցության նախագահ
28. Մարտիրոսյան Գոհար, չի աշխատում
150.Շահինյան Լիպարիտ, թոշակառու
25. Պողոսյան Մարսել, ՀՀԿ Մասիսի շրջկոմի առաջին քարտուղար
22. Քոլոզյան Սամվել, ՀՀԿ Խորհրդայհին շրջկոմի առաջին քարտուղար

8. «ՕՐՕ» դաշինք

19. Խաչատրյան Հայկ, ԱԺ պատգամավոր
28. Հակոբյան Սամվել, չի աշխատում
137. Հակոբյան Սմբատ, չի աշխատում
108. Մխիթարյան Անահիտ, չի աշխատում
31. Ստեփանյան Գառնիկ, չի աշխատում
140. Սարգսյան Թերեզա, չի աշխատում
29. Ղազարյան Մարգարիտա, չի աշխատում
35. Պողոսյան Աշոտ, չի աշխատում
144.Գևորգյան Սուսաննա, չի աշխատում

9. «ՀՅԴ» կուսակցություն

8. Առաքելյան Ռուզաննա, «ՀՀ Ազգային ռադիո», հասարակական հաղորդումների բաժնի ղեկավար
16 Մանուկյան Լիլիթ, «Երկիր Մեդիա» Հ/Ը լրատվական ծրագրերի համակարգող
22. Գեղամյան Վահան, անհատ ձեռներեց
27. Շահբազյան Արտուշ, ՀՅԴ մամլո դ

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Be the first to comment on "Թիվ 1 ընտրատարածքում ռեյտինգայինով առաջադրվողների ցանկը"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*